Dili değiştir(Türkçe)
Bizi Yakından Tanıyın

Yüksek sorumluluk, zamanında teslimat ve profesyonel üretim anlayışı...

Vizyonumuz
since 19
Poleks Machine
Poleks Machine
70
54 Yıllık Tecrübe

Geçmişten Bugüne Poleks

1970
Vizyon
Vizyon

Poleks Makina, 1970 yılından bu yana prensibli vizyonu sayesinde , üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Firmamız ürün ve hizmet kapasitesi ile makine parkını daha kapsamlı ve kaliteli işler yapmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Poleks Makine sektöründeki gelişmeleri takip eden çağdaş üretim anlayışıyla, pazardaki yeni talepleri karşılayabilen, yerli ve yabancı piyasada sektörün seçkin markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Misyon
Misyon

Türkiye’de henüz üretimi yapılmayan makinalar üreten Poleks, deneyimli uzman kadrosuyla; başladığı motor yenileme makinalarının imalat çeşidini daha da genişleterek taşlama makinaları üzerinde de tecrübesini paylaşmaktadır. Günümüzde tamamen CNC kontrol ünitelere sahip makieneler üreten POLEKS , Kalite ve Yüksek müşteri memnuniyetini kendisine Misyon edinmiştir.

İmalat
İmalat

1997 yılından beri satıh taşlama makinalarının üretimini yapmakta olan Poleks, özel ebatlı siparişleri de imal edebilmektedir. 1970’lerde küçük ölçekli bir işletme olarak başladığı üretim serüveniyle, ilerleyen yıllarda tecrübelerini farklı iş sahalarında da genişleten Poleks; 2003 yılında Polmot firmasını kurarak, derinkuyu dalgıç motor ve pompaları, tek silindirli dizel motorlar üretmeye başlamıştır. Yatırımları bununla da kısıtlı kalmayıp 2009 yılında 3. kuruluşu olan Poldök firmasını kuran Poleks, yılların verdiği tecrübesini artık döküm sektörüne de geçerek devam ettirmektedir.

Kalite ve Hizmet
Kalite ve Hizmet

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim, uygun fiyat ve satış sonrası hizmet olmuştur. 55 farklı ülkede bayilik ve satış ofisleri ile siz degerli müşterilerine herzaman zamanında servis ve satış sonrası hizmeti sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana hep müşteri memnuniyetini ele alarak istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Poleks Makine grubu, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Referanslar
Referanslar

Yüksek kalite ve tecrübe ile ürettiğimiz makinelerimizi, ekipmanlarımızı kullanan ve her zaman bizleri tercih eden dostlarımız ve dünyaca ünlü firmalar. Poleks Makine her zaman ilk tercih edilen ve kalite denilince akla gelen ilk firma olarak müşteri portföyünü her geçen gün artırma çabası içindedir. Yüksek sorumluluk zamanında hizmet en büyük prensibimiz haline gelmiştir. 

 

Yılı Aşkın Deneyim
52+
Yılı Aşkın Deneyim
Ülkeye İhracat
210+
Ülkeye İhracat
Deneyimli Personel
400+
Deneyimli Personel